Twoje miejsce
Młode Gwiazdowo
Młode Gwiazdowo
48 domów

Nowe osiedle 5 minut od Parku Krajobrazowego

Młode Gwiazdowo to zupełnie nowe osiedle w lokalizacji Gwiazdowo – Kostrzyn. W ramach inwestycji powstanie zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W I etapie do dyspozycji Klientów będzie dziesięć lokali, wszystkie o powierzchni 102,84 m kw.

 

Ze względu na proponowany metraż i duże ogródki, Młode Gwiazdowo stanowi świetną propozycję dla osób marzących o tym, żeby mieszkanie w bloku zamienić na nowy dom z wnętrzem przygotowanym według własnej koncepcji.

 

Realizacja Młodego Gwiazdowa podkreśla koncepcję, która towarzyszy nam od początku funkcjonowania naszej firmy. Hasło „Przemyślane projekty” i odkrywanie nowych rynków to jeden z naszych fundamentów. Dlatego proponujemy: unikalną lokalizację, nowy typ zabudowy w naszej ofercie, ale i sprawdzone rozwiązania, ponieważ każda inwestycja Greenbud wyróżnia się dużymi ogrodami przy każdym domu. Estetyka nowych domów z pewnością przypadnie do gustu naszym Klientom, którzy w 4 kwartale 2021 będą odbierać klucze do swoich nowych domów.

7 KROKÓW DO ZAMIESZKANIA W WYMARZONYM DOMU

kroki-p3
kroki

Projekt architektoniczny z nowym akcentem!

Projektując osiedle w lokalizacji Gwiazdowo – Kostrzyn, stawiamy na nowy, interesujący projekt architektoniczny. Modna płytka ceglana na froncie współtworzy harmonijną całość z bielą elewacji i spadzistym dachem z nowoczesną dachówką.Grafitowe elementy przy drzwiach wejściowych podkreślają odrębność każdego domu oraz prywatność jego Mieszkańców.

Z kolei rozkład pomieszczeń wewnątrz każdego domu szeregowego spełni potrzeby użytkowe przyszłych Mieszkańców, w tym przede wszystkim młodych rodzin. Koncepcja architektoniczna zakłada, że na parterze będzie kuchnia, toaleta i pokój dzienny o powierzchni ponad 35 m kw., z wyjściem na ogród. Na piętrze znajdą się trzy ustawne pokoje o powierzchni około 11 – 12 m kw. Funkcję tej przestrzeni można dostosować do potrzeb Mieszkańców i ich stylu życia.

W celu podwyższania komfortu codziennego życia Mieszkańców zaplanowaliśmy dla każdego domu  miejsca postojowe na dwa auta dostępne w cenie i wewnętrzną drogę wraz z pełną infrastrukturą. Dla ludzi aktywnych lub zmotoryzowanych zrealizujemy od strony ogrodu wewnętrzny układ komunikacyjny : pieszo- rowerowy w celu dojazdu rowerem lub motocyklem na działkę.

zalety3
zalety3mob

Wybierz dom

Planowany termin zakończenia inwestycji: 4 kwartał 2021

Rezerwacja online

rezb
nrpow. użytkowa lokalu m2pow. ogrodu m2liczba pokoicena brutto złMDMkartastatusrezerwacja
G1102,844834takiko-karta2sprzedane
G2102,842344takiko-karta2sprzedane
G3102,842344takiko-karta2sprzedane
G4102,842344takiko-karta2sprzedane
G5102,842344takiko-karta2sprzedane
G6102,842344takiko-karta2sprzedane
G7102,842344takiko-karta2sprzedane
G8102,842334takiko-karta2sprzedane
G9102,842344takiko-karta2sprzedane
G10102,845564takiko-karta2sprzedane

Dom, który Cię interesował został sprzedany lub zarezerwowany? Nic straconego! Prosimy zostaw nam swój kontakt.Nasi doradcy klienta skontaktują się z Tobą, jeśli któryś z domów wróci do oferty lub otrzymasz jako pierwszy informacje o przedsprzedaży kolejnego etapu.

  Twoje imię*

  Twój email*

  Twój nr telefonu

  Ciesz się życiem w malowniczej okolicy

  Lokalizacja

  Osiedle Młode Gwiazdowo powstanie przy ulicy Św. Marii Magdaleny w miejscowości Gwiazdowo w powiecie poznańskim, 2 km od Kostrzyna i nieco ponad10 km od Swarzędza. Lokalizacja łączy w sobie dwa atuty, najczęściej poszukiwane przez naszych Klientów: spokój przedmieść z łatwym dostępem do miasta z wszystkimi udogodnieniami. Z Młodego Gwiazdowa dotrzemy autem w 10 minut do Swarzędza, a w niecałe pół godziny do Poznania. Ponadto w Kostrzynie, do którego jeździ autobus z Gwiazdowa znajduje się zintegrowany węzeł przesiadkowy przy dworcu PKP i stąd można podróżować do stolicy Wielkopolski pociągiem.

   

  Perspektywa łatwego dostępu do trzech miast z pewnością ucieszy młode rodziny, które nie chcą rezygnować z wielu aktywności. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że niedaleko znajduje się Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trakt Rowerowy.

   

  To właśnie nasze otoczenie sprawia, że każdy dzień może być inspirujący. Dlatego warto odpoczywać we własnym domu, blisko natury. Zieleń natury nastraja nas pozytywnie i pozwala wypocząć od zgiełku dnia codziennego.

   

  Poczuj komfort mieszkania w domu z ogrodem za rozsądną cenę- blisko miasta, blisko natury !

  ikony-menu2h

  Mieszkaj wygodnie blisko stolicy Wielkopolski

  Galeria

  W galerii prezentujemy wizualizacje budynków i wnętrz oraz zdjęcia z budowy.

  Kontakt